06 Sraz na Sázavě
Letos se konal už 25. ročník setkání Dněpr - Ural na Sázavě pořádaný Pavlem Kučerou. Poprvé jsme byli na 2. ročníku v roce 2000 na Stvořidlech, byl to sraz Dněprů, protože Uraly ještě nikdo nedovážel. My měli tehdy sólo Dněpra. Na vyjížďce jsme byli mimo jiné na hradě Lipnice. Později jsme byli mnohokrát, když jsme k Dněpru připojili sajdu, tak s námi jezdil i náš pes Ranger. Pak jsme sem jezdili s prvním a nyní s druhý Uralem. Letos jako ˇuž léta převládaly Uraly. Z prvních dvou ročníků nás tady letos bylo snad 5 - pořadatel Pavel , my a Jana a Jirka "Fídrovi". 60 km dlouhá vyjížďka v koloně vedla Posázavím.



















