Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.Reportáže z cest bez motocyklů

Příspěvky

Vietnam 4.část – delta Mekongu a Saigon

12. 5. 2015

Poslední den v Nha Trangu jsme měli za sebou tři týdny cesty a viděli jsme ne jeden, ale aspoň deset, možná víc Vietnamů. Všechno je vždy po pár stech kilometrech jinak, i lidi jsou rozdílní,liší se vzhledem i reakcemi. Na jihu jsou spontánnější, přitom podstatně lépe dodržují silniční pravidla.

 

Vietnam 2015, část 2 - Střední Vietnam – severní část

28. 4. 2015

Ve Vietnamu jsme strávili 4 týdny, projeli a prochodili jsme ho od severu k jihu. Hanoj a severozápadní Vietnam,který jsme projeli na motocyklu, jsou popsány v části 1. Tento 2.díl pojednává o královském městě Hue, pohodovém Hoi Anu, památkách po národě Čamů a samozřejmě o okolní krajině a pobřeží Jihočínského moře,kam jsme cestovali na skútru.

 

Jihovýchodní Asie,březen 2014

3. 4. 2014

Jihovýchodní Asie  už dlouho čekala,než se do ní vydáme. Vyrazili jsme 25.února 2014 a vrátili se za měsíc. V Thajsku jsme cestovali na skútru a se stanem, v Laosu a Kambodži jako klasičtí baťůžkáři místní dopravou se spaním v levných hostelech. Letenky nás přišly dohromady na 29 tisíc Kč, kompletní pobyt na 19 000 Kč. Z cest jsme posílali průběžné zprávy,které jsou uvedeny v této reportáži (postupně doplňujeme znaménka).

 

Náš Robin v USA a Kanadě

16. 10. 2013

Další z letošních cest našeho staršího synka. Pohled na severní Ameriku nejen přes sport a sportovní fanoušky.

 

Argentina,Chile,Uruguay 2013

21. 3. 2013

Na této cestě jsme nebyli my,ale náš syn Robin a jeho kamarád Šíša. Jeli pochopitelně bez cestovní kanceláře, kromě vnitrozemské letenky z Buenos Aires do Ohňové země nneměli předem nic zajištěno.